Словаччина

З огляду на вторгнення Росії на територію України, тимчасове переміщення бізнесу в прикордонні країни може стати вимушеним кроком і вдалим варіантом.

Думаєте про ведення чи зміну локації бізнесу в Словаччині – країні, яка має зручне стратегічне положення та розташована лише за 68 км від Відня, 325 км від Праги та 177 км від Будапешта? Для підтримки українського бізнесу команда Moore заснувала Бюро підтримки для країн Центральної та Східної Європи (ЦСЄ). Наша мета – стати першим контактним центром для українських компаній, які розглядають можливість змінити локацію чи відкрити свій бізнес у країнах ЦСЄ, або ж для компаній, які вже розпочали бізнес діяльність у ЦСЄ та шукають надійної локальної підтримки, зокрема у сфері юридичних, кадрових, податкових, бухгалтерських послуг, послуг з розрахунку заробітної плати, аудиторських та консультаційних послуг.

МИ ПРОПОНУЄМО ДОПОМОГУ З:

  • Оформленням установчих документів​. Підготовка необхідних заяв та форм для державної реєстрації.

  • Вибором ефективної системи оподаткування (зокрема й реєстрація платником ПДВ, за потреби).

  • Отриманням електронного цифрового підпису для подання звітності до податкових органів.

  • Державною реєстрацією підприємства в Єдиному державному реєстрі. 

  • Реєстрація в органах місцевого самоврядування (зокрема й у Державній фіскальній службі, Митній службі та ін.).

  • Відкриттям банківських рахунків у національній та іноземній валюті​.

  • Оформленням інших внутрішніх документів (зокрема й кадрових, у разі потреби).

Фірми-члени нашої мережі ставлять за мету бути першим контактним центром для наших клієнтів у фінансовій, консультаційній сфері надання послуг, а також у сфері забезпечення дотримання нормативно-правових вимог. Ми надаємо якісні консультації та індивідуальні рішення, щоб допомогти нашим клієнтам досягати бізнес і особистих цілей. Фірми-члени міжнародної мережі Moore Global поділяють спільні цінності: чесність, якість індивідуальних послуг, експертні знання та глобальне бачення.