Приватним клієнтам

У сфері  професійних послуг найуспішнішими є компанії, які побудували свій бізнес, спеціалізуючись на експертних послугах, що надаються на вертикальних ринках.

Компанія Moore надає послуги з питань фінансового консультування, а також дотримання законодавчих і нормативних вимог до приватних осіб, стратегій реалізації їх корпоративних інтересів та сімейного бізнесу. Спектр послуг для приватних осіб варіюється від аудиту та підготовки декларацій з податку на доходи фізичних осіб до міжнародного структурування та планування трастових фондів для їх сімей.

Відносини між компанією Moore і нашими клієнтами – унікальні. Ми відомі не тільки бездоганною якістю професійних послуг, а й довгостроковими відносинами з нашими клієнтами. Це, в свою чергу, сприяє глибшому розумінню їх проблем і поставлених завдань. Як наслідок, ми пропонуємо найоптимальніші шляхи вирішення питань управління  податками та прибутками, які повністю відповідають цілям наших клієнтів та їх сімей. Запорукою нашого успіху є високий рівень обслуговування та оптимальна якість індивідуальних послуг, що надаються.

Ми допоможемо Вам та Вашій сім’ї знизити податковий тягар. Наші послуги з надання впевненості є запорукою того, що Ваш вибір структури збереження, керування, інвестування та передачі капіталу є найоптимальнішим.

Наш досвід надання послуг для сімейного бізнесу приватних клієнтів:

  • відкриття бізнесу на території України та інші консультаційні послуги;

  • повний спектр бухгалтерських послуг, податкове консультування та заповнення податкових декларацій;

  • допомога в отриманні коштів від іноземних банків та фінансово-кредитних підприємств;

  • консультування з питань ведення бізнесу;

  • податкове консультування та сприяння в процесі запровадження систем бухгалтерського обліку та звітності, а також програмного забезпечення, що пов’язане з побудовою бухгалтерської функції;

  • професійна підтримка та сприяння в процесі продажу сільськогосподарських підприємств, власниками яких є приватні іноземні інвестори;

  • підготовка консолідованої фінансової звітності;

  • участь у проведенні процедури DD у зв’язку з продажем бізнесу;

  • консультування з питань ведення ІТ-бізнесу в Україні (корпоративна звітність, нарахування та сплата податків та ін.) в умовах мінливого законодавства.