Трансфертне ціноутворення

Правила трансфертного ціноутворення (далі – «ТЦ») діють в Україні порівняно нещодавно – починаючи з 2013 року. Їхній порядок функціонування встановлений статтею 39 Податкового Кодексу України.

Правила застосування ТЦ змінюються через численні зміни податкового законодавства України.

Натепер питання підготовки звітності з ТЦ для багатьох компаній, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, стає все більш актуальним. Проте відсутність багаторічної практики та зростаючі вимоги до ТЦ зі сторони контролюючих органів значно підвищують ризики для бізнесу.

Щорічно за запитом податкової інспекції, компанії, які відповідають критеріям для застосування правил ТЦ, зобов’язані подавати Звіт про контрольовані операції, а також Пакет документів з аналітичною інформацією.

Послуги, які надає наша компанія, безпосередньо пов’язані з підготовкою Звіту про контрольовані операції, відповідно до вимог чинного законодавства та інформації, яку надає Замовник. Нашою метою є підготовка якісного звіту, який містить повну інформацію про пов’язаних осіб, перелік контрольованих операцій, їхні характеристики та обсяги постачань, а також вибір методу встановлення відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки».

Окрім того, одним з наших пріоритетних завдань є проведення навчальних тренінгів для фахівців нашої компанії у сфері ТЦ, що забезпечує розширення цього комплексу послуг.