Релокація бізнесу до ЄС

Різноманітні галузі промисловості, високий експортний потенціал та великий внутрішній ринок роблять Україну привабливим місцем для інвестицій та розвитку бізнесу.

Однак, з огляду на вторгнення Росії на територію України, тимчасове переміщення бізнесу в прикордонні країни може стати вимушеним кроком і вдалим варіантом.

Мережа Moore із міжнародною сферою діяльності — це можливість застосовувати найкращі практики шляхом залучення знань інших учасників.

Взаємодія. Взаємозв’язки. Взаємопідтримка.

Постійні контакти між партнерами та керівниками вищої ланки мережі є ключовими факторами нашого успіху. Українське бюро підтримки для країн Центральної та Східної Європи (ЦСЄ) функціонує за тісної співпраці з нашими європейськими колегами з Moore. У такий спосіб важливі бізнес інсайти з відповідних країн швидко поширюються серед всіх членів глобальної мережі та стають у пригоді фірмам для розвитку їх міжнародних контактів.

Динамічна та взаємозв’язана мережа Moore має ідеальні переваги у новому бізнес середовищі. Українське бюро підтримки для країн ЦСЄ застосовує єдиний підхід співпраці для отримання відчутних переваг.

Moore бюро підтримки для країн ЦСЄ надає супровід у питаннях релокації, відкриття та допомоги бізнесу, як-от: стратегічні консультації, оподаткування, трансфертне ціноутворення, злиття та поглинання, інвестиційна підтримка та багато іншого. Наша команда зосереджена на захисті Ваших інтересів на кожному етапі бізнесу, підготує необхідні документи та діятиме від вашого імені в державних органах.

МИ ПРОПОНУЄМО ДОПОМОГУ З:

  • Оформленням установчих документів​. Підготовка необхідних заяв та форм для державної реєстрації.

  • Вибором ефективної системи оподаткування (зокрема й реєстрація платником ПДВ, за потреби).

  • Отриманням електронного цифрового підпису для подання звітності до податкових органів.

  • Державною реєстрацією підприємства в Єдиному державному реєстрі. 

  • Реєстрація в органах місцевого самоврядування (зокрема й у Державній фіскальній службі, Митній службі та ін.).

  • Відкриттям банківських рахунків у національній та іноземній валюті​.

  • Оформленням інших внутрішніх документів (зокрема й кадрових, у разі потреби).

Швидко знайдіть те, що шукаєте!

Відразу до справи. Просто оберіть з ким вам зручніше співпрацювати, щоб швидко знайти те, що ви шукаєте.