Search for news

Новини

...
Нові санкції США та «Групи семи» проти РФ

Лідери країн G7 запевнили президента Зеленського у «постійній готовності взяти на себе подальші зобов’язання, щоб допомогти Україні забезпечити її вільне й демократичне майбутнє, щоб Україна могла захистити себе зараз і стримувати майбутні акти агресії».

...
Виховуємо стійкість та мужність – поради від експерта Moore у Києві

Команда Moore підготувала низку порад за участю дипломованого експерта та оформила їх у зручний формат презентації.

...
Революційний проєкт у податковій сфері

«Очевидно, що економічна та податкова система, яка існувала у мирний час, не може бути відповіддю на ті виклики, які у нас є зараз. Тому в тісній співпраці з президентом України, з народними депутатами ми повністю переформатовуємо економічну модель України.» –  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль

...
Турбота сім’ї Moore у скрутні часи

Наша мета у Moore – допомагати процвітати: нашим клієнтам, нашим фахівцям та їх бізнес-середовищу. Ми є  міжнародною мережею бухгалтерських, аудиторських і консультаційних фірм з понад 30 000 фахівцями, 260 незалежними фірмами у 110 країнах світу, що об'єднані та співпрацюють, щоб піклуватися про ваші потреби − локальні, національні та міжнародні.

...
Зв'язки з Росією та санкції

Список компаній, які розривають зв’язки з Росією, збільшується, а з ним збільшуються і ризики, пов’язані з бездіяльністю та підтримкою зв’язків з Росією. Такі компанії зіткнуться зі зростаючим тиском з боку клієнтів, інвесторів та інших зацікавлених сторін виступити проти Росії. Відмова зайняти тверду позицію може призвести до неприємних заголовків та можливих бойкотів. Мовчання може інтерпретуватись як підтримка режиму Путіна.

...
Moore Global розриває відносини з фірмами-членами в Росії

Moore is deeply disturbed by the attack by Russian forces on the people of Ukraine. In the wake of the Russian outrage, Moore Global has taken the decision to end the network's relationship with Russian member firms, believing this is the right decision for the network and the wider society to show solidarity with Ukraine and unity with all civilized world.

...
Україна - стисло та інформативно про події після 24-го лютого

24-те лютого закарбується в анналах історії як скорботна віха, яка торкнулася не лише України, а й усього світу.

...
Термінове повідомлення

Основною цінністю нашої компанії завжди були і залишаються безпека та здоров’я співробітників компанії та членів їх сімей.

...
ПОДАТКОВИЙ РЕЖИМ ДЛЯ РЕЗИДЕНТІВ ДІЯ СІТІ – ЗНАТИ, ЩОБ ДІЯТИ

Україна продовжує активно створювати сприятливі умови для розвитку ІТ-сектора та робить подальші кроки у цьому напрямку. 14 грудня 2021 року було прийнято Закон України № 1946-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні», який набув чинності з 1 січня 2022 року.

...
Укладено Меморандум про співпрацю з КНЕУ

Команда Moore завжди рада робити свій внесок в реалізацію ініціатив, спрямованих на підтримку освітніх та соціальних сфер, а також професійного зростання своїх майбутніх співробітників і тих, хто вже в команді.