Фінансове моделювання діяльності компанії

Одним з ключових факторів, які впливають на прийняття важливих бізнес рішень при укладанні угод, стратегічному плануванні або зміні бізнес процесів, є побудова фінансової моделі діяльності компанії.
 
Наша команда консультантів готова підготувати структуровані та прозорі фінансові моделі для всіх можливих ситуацій у різноманітних сферах бізнес діяльності. Для створення індивідуальної фінансової моделі за допомогою сучасних методів та технологій важливо отримати чітке та всебічне розуміння поточної ситуації на ринку. Тому побудова фінансової моделі для наших клієнтів розробляється відповідно до специфіки галузі та поточних бізнес завдань, а також допускає внесення коректив в початкові припущення, що дозволяє проводити аналіз фінансової вразливості та моделювати основні фінансові показники, враховуючи початкові дані та динаміку ринків.
 
Інструменти фінансового моделювання дозволяють оцінити не тільки ключові ризики для прийняття рішень, але й провести аналіз бізнес-процесів після завершення умовної угоди. Ефективне управління та моніторинг цього процесу надає можливість математичного моделювання фінансових показників та основних параметрів як існуючого, так і запланованого бізнесу.