Будівний сектор

Будівельна індустрія є основою ефективного економічного розвитку у сучасному суспільстві – від перспектив її зростання залежить рівень комфорту місця проживання, зручність розміщення структур навчальних будівель і лікарень, а також формування доступної міської інфраструктури.

Водночас подальші показники розвитку цієї галузі безпосередньо залежать від адаптованості ринку будівельних послуг до мінливих умов середовища, технологічного прогресу та інших зовнішніх факторів.

Багатий досвід успішної співпраці та надання послуг у сфері будівництва дає можливість нашій команді експертів розробити практичні рішення, які будуть повністю відповідати індивідуальним потребам окремих клієнтів.

Серед факторів, що впливають на розвиток будівельної індустрії – мінливість умов ринку факторів виробництва, оптово-роздрібної торгівлі, а також сфери надання спеціалізованих послуг. Протягом останніх двох років на українському ринку спостерігається позитивна динаміка темпів житлового будівництва, особливо у великих містах.

Наразі вторинний ринок нерухомості знаходиться у низькому ціновому діапазоні. Вигідне геополітичне розташування України робить її привабливою для інвесторів у довгостроковій перспективі.

Завдяки глибокому розумінню бізнес-середовища наші клієнти отримують доступ до цінного досвіду наших експертів, накопиченого протягом багатьох років надання професійних послуг у сфері будівництва. Наша команда висококваліфікованих спеціалістів забезпечить всебічне сприяння у досягненні Ваших індивідуальних завдань та цілей.

З огляду на визнаний досвід в галузі будівельної промисловості, увага наших експертів, в першу чергу, зосереджена на наданні широкого спектру послуг розробникам, підрядникам, будівельникам і будівельним компаніям, а саме: послуги з забезпечення впевненості; консалтингові послуги з оптимізації оподаткування; аналіз ключових бізнес-процесів; оцінка можливостей розвитку компанії та антикризове управління.

Корпоративні фінанси

Наші послуги у сфері залучення боргового фінансування включають консультації з питань рефінансування боргових зобов'язань на більш вигідних умовах, а також залучення нового фінансування з метою розвитку та росту компанії або придбання активів.

Реалізовані проекти в галузі будівництва:

  • консалтинговий супровід крупних міжнародних девелоперів у питаннях побудови логістичних центрів в Україні;

  • міжнародний аудит фінансової звітності;

  • аутсорсинг бухгалтерського та податкового обліку;

  • відстоювання позиції клієнта у податкових спорах з контролюючими органами;

  • участь у супроводі угод з придбання об'єкту нерухомості для крупних гравців;

  • консультаційний супровід у сфері вирішення спорів з податковими органами стосовно правильності формування податкового кредиту з ПДВ під час будівництва логістичного центру в Україні.