Search for news

Новини

...
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ: ЄСІТС

Про реєстрацію єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи

...
Міжнародна конференція з відновлення України (URC 2023) впроваджує Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці в проєктах з відновлення України

Міжнародна конференція з відновлення України (URC 2023) впроваджує Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці в проєктах з відновлення України.

...
Підрив дамби Каховської ГЕС – факти, які потрібно знати

6 червня 2023 року – ця дата запам’ятається багатьом наступним поколінням як день, коли стався «найзначніший інцидент з пошкодженням цивільної інфраструктури» з 24 лютого 2022 року. 

...
Відродження та відбудова України – Програма «Новий європейський Баухаус»

Новий європейський Баухаус (НЄБ) – це проєкт, започаткований Президенткою фон дер Ляєн для відбудови України в економічній, культурній та екологічній сферах. Проєкт спрямований на розвиток місцевих громад та реалізацію Європейської зеленої угоди.

...
Волонтер з Moore підтримує українців

Особливою для нас була зустріч з волонтером із маврів із Чехії Мартіном Цикманеком. Дякуємо, що погодився розповісти нам про свій волонтерський досвід.

...
Elevate Europe 2022!

Aleksandra Yakovleva from Moore Kyiv office was privileged to talk on behalf of our company and partners at this great event.

...
Нові санкції США та «Групи семи» проти РФ

Лідери країн G7 запевнили президента Зеленського у «постійній готовності взяти на себе подальші зобов’язання, щоб допомогти Україні забезпечити її вільне й демократичне майбутнє, щоб Україна могла захистити себе зараз і стримувати майбутні акти агресії».

...
Виховуємо стійкість та мужність – поради від експерта Moore у Києві

Команда Moore підготувала низку порад за участю дипломованого експерта та оформила їх у зручний формат презентації.

...
Революційний проєкт у податковій сфері

«Очевидно, що економічна та податкова система, яка існувала у мирний час, не може бути відповіддю на ті виклики, які у нас є зараз. Тому в тісній співпраці з президентом України, з народними депутатами ми повністю переформатовуємо економічну модель України.» –  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль

...
Турбота сім’ї Moore у скрутні часи

Наша мета у Moore – допомагати процвітати: нашим клієнтам, нашим фахівцям та їх бізнес-середовищу. Ми є  міжнародною мережею бухгалтерських, аудиторських і консультаційних фірм з понад 30 000 фахівцями, 260 незалежними фірмами у 110 країнах світу, що об'єднані та співпрацюють, щоб піклуватися про ваші потреби − локальні, національні та міжнародні.