Глобальна мережа

Допомога у досягненні ваших бізнес завдань міжнародного масштабу
«Сьогоднішній глобальний ринок постійно змінюється. Для успішної адаптації необхідна далекоглядність, гнучкість, а також підтримка і досвід професіоналів. Наша мета полягає у тому, щоб наші клієнти не тільки адаптуватись до змін, але й ефективно їх використовували».
Річард Мур
Президент Моор Стівенс Інтернешнл

«Моор Стівенс Інтернешнл Лімітед» є великим об'єднанням бухгалтерських, аудиторських і консультаційних фірм, головне управління якого знаходиться в Лондоні.

Мережа Моор Стівенс була заснована в Лондоні століття тому. Сьогодні «Моор Стівенс Інтернешнл Лімітед» є однією з найбільш великих міжнародних об'єднань аудиторських, бухгалтерських і консалтингових компаній у світі, до якої належать 657 офісів у 106 країнах світу, а також 27 613 співробітників із окладами у більш ніж 2660 млрд. доларів.У нас є всі ресурси і можливості для надання послуг високої якості відповідно до потреб наших клієнтів.

Ключовим аспектом нашої діяльності є надання аудиторських послуг і вирішення податкових питань в різних юрисдикціях щодо міжнародних бізнес транзакцій. Таким чином, до сфери послуг, які надаються нашим міжнародним клієнтам, включаються не тільки послуги щодо забезпечення відповідності вимогам, але й надання консалтингових послуг стосовно міжнародних бізнес структур та податкового планування для мінімізації податкових зобов'язань.