Освіта

Видатний українській поет, письменник та художник, Тарас Шевченко, наголошував на вагомій ролі освіти в житті українського народу. У відомих строках послання «І мертвим, і живим…» відображається важливість всебічної освіти та формування широти поглядів: «Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь…».  Якісна освіта є важливою не тільки з огляду на цінне значення її впливу на процес передачі та збереження національного та культурного спадку суспільства. Широкий спектр можливостей для навчання є важливим та ціннісним фактором формування людського капіталу та потенціалу для подальшого розвитку.

В Україні спостерігаються позитивні тенденції у галузі отримання бізнес-освіти. Зростає також потреба в отриманні спеціальної підготовки згідно з освітніми програмами відповідної  галузі. Наша команда експертів має багатий досвід надання консалтингових послуг лідерам світового рівня у сфері впровадження спеціальних освітніх бізнес програм корпоративних проектів (CAT, ACCA, FIA та ін.).

Освітня галузь в Україні зазнає постійного впливу структурних змін та впровадження фінансових методологій на всіх рівнях акредитування та структурних підрозділів учбових закладів: університетів, інститутів,  академій, коледжів, технікумів (училищ), як державної, так і комунальної та приватної форм власності.

В умовах стрімких змін існує безліч перспектив і можливостей подальшого розвитку системи освіти з метою її наближення та гармонізації з європейськими стандартами. Наша команда експертів надає спеціалізовані послуги з урахуванням індивідуальних потреб для досягнення бізнес цілей наших клієнтів.

Наші послуги спрямовані на доповнення ресурсів клієнта та розробку стратегій їх подальшого ефективного використання при оптимальному співвідношенні ціни та якості.

Завдяки всебічному розумінню особливостей ведення бізнесу наші послуги завжди будуть максимально адаптовані до індивідуальних потреб наших клієнтів.

Реалізовані проекти для галузі освіти:

  • надання аудиторських послуг (аудит групового пакету звітності згідно з вимогами групи) найбільшому світовому лідеру у сфері впровадження бізнес програм для здобуття вищої кваліфікаційної ступені у галузі менеджменту, фінансів, маркетингових компетенцій, управління бізнес процесами, а також успішного складання іспитів MBA;

  • консалтингові послуги щодо проекту «CAP/CIPA в Україні» (податкове планування та оптимізація оподаткування);

  • сприяння всесвітньо відомим лідерам у галузі бізнес програм на європейському та американському ринках у процесі організації тендерного старт-ап проекту, що був успішно реалізований в Україні у сфері освітніх та тренінгових програм.