Охорона здоров'я

Динамічний розвиток галузі охорони здоров’я та фармацевтики вимагає цілеспрямованих зусиль щодо визначення бізнес можливостей і ризиків сучасного ринку та адаптації до його численних змін у конкурентному середовищі.

Провайдери послуг цієї сфери оперують у складних умовах економічної нестабільності, стрімко зростаючих витрат, а також реформування системи охорони здоров'я.

Дедалі більшого значення набуває стратегічне планування та управління, оптимізація діяльності та рівня її ефективності, а також забезпечення гарантії якості.

Завдяки використанню високотехнологічних інноваційних розробок, ультрасучасних перспективних підходів, високих стандартів навчання та доступу до ресурсів нашої міжнародної мережі, наша команда фахівців забезпечує:

  • оптимізацію бізнес-процесів,

  • відповідність регулятивним вимогам,

  • креативний підхід до вирішення завдань,

  • розробку деталізованого плану та програми розвитку для найбільш ефективного ведення вашої діяльності.

Наш досвід був сформований завдяки довготривалому та продуктивному періоду надання висококваліфікованих послуг фармацевтичним та біотехнологічним компаніям міжнародного рівня, відомим завдяки інноваційному внеску та новаторськім розробкам у сфері лікування рідкісних генетичних захворювань, біовиробництва, а також наданню першої та найкращої терапії.

Інноваційні рішення розроблені з урахуванням індивідуальних потреб клієнта. Сфера надання послуг включає: бізнес аутсорсинг, податковий консалтинг, корпоративні фінанси, оцінку та аналіз податкових ризиків, а також фінансову звітність.

У нас є все, щоб розробити витрато-ефективні бізнес рішення відповідно до Ваших індивідуальних потреб.

Реалізовані проекти для галузі охорони здоров’я та фармацевтики:

  • надання повного пакету аудиторських послуг визнаним лідерам цього ринку, які надають послуги на українському та міжнародному ринках;

  • супровід процесу злиття та поглинання на українському фармацевтичному ринку;

  • участь у процесі закриття бізнесу однієї з міжнародних фармацевтичних компаній на території України;

  • надання послуг з аутсорсингу та податкового консалтингу  всесвітньо відомій медичній компанії, яка оперує на ринках США, Європи та України;

  • аутсорсинг бухгалтерського та податкового обліку, зокрема складання управлінської звітності та участь у процесі ліквідації, для міжнародної компанії, всесвітньо відомої інноваційними вкладами та новаторськими розробками у сфері лікування рідкісних генетичних захворювань;

  • аутсорсинг бухгалтерського обліку, а також надання консалтингових послуг щодо поточної бізнес діяльності представництву фармацевтичної компанії в Україні.