Кому потрібен аутсорсинг?

Послуги аутсорсингу потрібні практично в усіх сферах бізнесу, у тому числі:

Бізнес старт-ап

Постійна та швидка зміна умов ведення бізнесу вимагає повної зосередженості на розвитку бізнесу вже на етапі розробки структури компанії, без відволікання на вирішення питань адміністрування робочих процесів. Передача бізнес-процесів на аутсорсинг надає доступ як до передових технологій та знань експертів, що були набуті протягом багаторічного досвіду та міжнародної практики, так і до інноваційних рішень в період кризових коливань.

Бізнес, що розвивається

Швидкість темпу розвитку бізнесу може стримуватись браком ресурсів та досвіду. Використання послуг аутсорингу надає доступ до ресурсу, що відповідає Вашим потребам та вимогам, а також можливість отримання широкого спектру експертних знань в потрібний момент. З ростом бізнесу офісні приміщення стають непридатними. Їх розширення можливе завдяки аутсорсингу неосновних адміністративних функцій. Таким чином, звільняється місце для провідних співробітників.

Розвиток міжнародної мережі

Відкриття бізнесу в іншій країні є нелегкою справою, враховуючи необхідність дотримання місцевих нормативно-правових актів, правил, традицій та практик, які впливають на додержання компанією бухгалтерських, податкових та інших законодавчих норм та приписів під час здійснення операційної діяльності на території такої країни. Послуги аутсорсингу місцевих професіоналів можуть вирішити цю задачу та позбавити необхідності створення окремого органу управління на території такої країни.

Переміщення бізнесу

У процесі переміщення вже існуючого бізнесу з’являється можливість переглянути та перепроектувати основні бізнес-процеси. Послуги аутсорсингу можуть забезпечити новий старт-ап та стати платформою покращення бізнес-процесів для підвищення ефективності і прибутковості бізнесу.

Конфіденційність

Збереження конфіденційності службової інформації, як от розмір заробітної плати старшого персоналу, є досить складним завданням у великому офісі, де діє так зване «сарафанне радіо». Послуги аутсорсингу забезпечують можливість переміщення конфіденційної інформації з офісу і подальшого її опрацювання та передачі окремим співробітникам.

Припинення бізнесу

Послуги аутсорсингу надають можливість зменшити витрати та полегшити процес припинення бізнесу шляхом забезпечення необхідної бізнес-бази та умов, таким чином сприяючи зменшенню як робочих навантажень, так і потреб у постійному персоналі.

Спеціальні проекти

Послуги аутсорсингу можуть забезпечити гнучкий, одноразовий або періодичний ресурс для ведення обліку та адміністрування окремого проекту, а також забезпечити тимчасову заміну під час непередбачуваної відсутності співробітників, наприклад через відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами.