Познайомтесь з командою Moore

«Moore» – це консалтингово-аутсорсингова компанія, що стрімко розвивається, яка має багаторічну практику надання послуг виключної якості з 2002 року. Фірма надає широкий спектр послуг у сфері аудиту та бухгалтерського обліку, податків та корпоративних фінансів, ІТ та кібербезпеки відповідно до прогресивних світових моделей та новітніх цифрових технологій. Серед підрозділів Moore – Moore IT, який є унікальним хабом для ІТ спеціалістів. Наші клієнти отримують широкий спектр послуг «під одним дахом».

З 2007 року ми є членами всесвітньої мережі Moore Global, яка об'єднує професіоналів-однодумців в більш ніж 100 країнах світу. Що робить мережу Moore Global унікальною? Говорячи стисло, наш авторитет здобуто обраним шляхом нашого зростання, співпраці, надання виняткової якості у всьому, що робимо, керування інноваціями та, найважливіше, тим, як ми змінюємо світ.

Фокус на Ваш Успіх

Ми надаємо повний спектр послуг. Наші рішення завжди структуруються відповідно до ваших індивідуальних потреб та вимог. Нашим пріоритетом завжди є якість. Але ми робимо більше. Ми відкриваємо нові можливості та застосовуємо експертний досвід для успішного ведення бізнесу наших клієнтів.

Примножуємо ефективність вашого бізнесу

Moore – це мережа амбітних людей, першокласної програми навчання і підготовки керівних кадрів. Ми прагнемо перевершити ваші очікування. Наші бізнес процеси організовані так, щоб задовольняти ваші потреби на кожному етапі бізнес діяльності.

Moore у Києві

Moore Global

Moore Global Statistic 


 

Наші Нагороди та Досягнення