Молдова

З огляду на вторгнення Росії на територію України, тимчасове переміщення бізнесу в прикордонні країни може стати вимушеним кроком і вдалим варіантом.

Думаєте про ведення чи зміну локації бізнесу в Румунії – дев’ятій за площею країні-члена Європейського Союзу – чи в Республіці Молдова? Для підтримки українського бізнесу команда Moore заснувала Бюро підтримки для країн Центральної та Східної Європи (ЦСЄ). Наша мета – стати першим контактним центром для українських компаній, які розглядають можливість змінити локацію чи відкрити свій бізнес у країнах ЦСЄ, або ж для компаній, які вже розпочали бізнес діяльність у ЦСЄ та шукають надійної локальної підтримки, зокрема у сфері юридичних, кадрових, податкових, бухгалтерських послуг, послуг з розрахунку заробітної плати, аудиторських та консультаційних послуг.

МИ ПРОПОНУЄМО ДОПОМОГУ З:

  • Оформленням установчих документів​. Підготовка необхідних заяв та форм для державної реєстрації.

  • Вибором ефективної системи оподаткування (зокрема й реєстрація платником ПДВ, за потреби).

  • Отриманням електронного цифрового підпису для подання звітності до податкових органів.

  • Державною реєстрацією підприємства в Єдиному державному реєстрі. 

  • Реєстрація в органах місцевого самоврядування (зокрема й у Державній фіскальній службі, Митній службі та ін.).

  • Відкриттям банківських рахунків у національній та іноземній валюті​.

  • Оформленням інших внутрішніх документів (зокрема й кадрових, у разі потреби).

Фірми-члени нашої мережі ставлять за мету бути першим контактним центром для наших клієнтів у фінансовій, консультаційній сфері надання послуг, а також у сфері забезпечення дотримання нормативно-правових вимог. Ми надаємо якісні консультації та індивідуальні рішення, щоб допомогти нашим клієнтам досягати бізнес і особистих цілей. Фірми-члени міжнародної мережі Moore Global поділяють спільні цінності: чесність, якість індивідуальних послуг, експертні знання та глобальне бачення.