Залучення фінансування

Наша компанія надає широкий спектр послуг у сфері залучення боргового фінансування, зокрема консультування з питань рефінансування боргових зобов’язань на більш вигідних умовах, а також залучення нового фінансування з метою розвитку та росту компанії або придбання активів.

Використовуючи структурний (процесний) підхід в організації та аналізі бізнес процесів, команда Moore готова надати наступні послуги:

  • підготовка інформаційного меморандуму програми боргового фінансування для потенційних інвесторів з описом фінансово-господарчої діяльності компанії та оцінкою її фінансового стану;

  • узгодження попередніх умов угоди з потенційними інвесторами;

  • узгодження попередніх умов угоди (проценти, ставки/зобов’язання/страхове забезпечення та інші домовленості);

  • ефективне управління проектами та залучення кредитних коштів;

Нам здебільшого вдається скоротити загальні витрати на боргове фінансування, а також сприяти отриманню вигідніших умов кредитування для наших клієнтів.
 
Практика успішного залучення коштів для фінансування низки проектів на території України показує, що важливу роль в цьому процесі відіграє саме етап підготовки. Ефективна підготовка та успішне проведення підготовчого етапу істотно впливають на прийняття позитивного рішення щодо залучення ресурсів. Отже, компанія клієнта матиме всі необхідні засоби для розробки ефективної стратегії підготовки необхідних даних стосовно поточного стану бізнес процесів. Крім того, це дозволяє розробити стратегічний бізнес план розвитку Вашого бізнесу у необхідному для кредитоотримувача форматі.
 
Завдяки багатому досвіду та глибоким знанням у сфері надання консультаційних послуг із залучення фінансування, наша команда готова сприяти в залученні фінансування зі сторони:

  • банків та альтернативних кредиторів,

  • приватних кредиторів,

  • венчурного капіталу та ін.