Міжнародне оподаткування

З огляду на непрості міжнародні аспекти оподаткування, основним напрямком наших послуг є мінімізація потенційних податкових ризиків та пошук оптимальної юрисдикції відповідно до особливостей бізнесу клієнта. Наша команда експертів допоможе визначити можливості для податкового планування, знайти оптимальний спосіб вирішення проблеми подвійного оподаткування та знизити податкові ризики.

Міжнародний досвід, міжнародний рівень послуг, міжнародні клієнти…

Фірми-члени нашої міжнародної мережі завжди готові надати практичні рекомендації з оподаткування доходів від міжнародних трансакцій. За підтримки міжнародних партнерів, наша локальна команда експертів допоможе захистити інтереси клієнта на високому професійному рівні. Наша компанія має багатий досвід супроводження клієнтів при укладенні міжнародних угод зі злиття та поглинання, залучення іноземного капіталу, та інших зовнішньоекономічних угод.

Міжнародна консультативна група з питань:

  • міжнародного злиття та поглинання; розширення діяльності;

  • оцінки ефективності інвестиційних пільг;

  • працевлаштування за кордоном;

  • розрахунку заробітної плати працівників-іноземців.

Мережа Moore Global об’єднує більш ніж 600 офісів, розташованих по всьому світу, завдяки чому наші клієнти впевнені: ми завжди знайдемо найліпший спосіб виконати їх вимоги, враховуючи індивідуальні потреби.

Нашим ціннісним орієнтиром завжди була та залишається якість послуг, що надаються. Завдяки розмірам нашого об’єднання наші клієнти завжди мають доступ до ресурсів та можливостей мережі незалежно від вибору юрисдикції для ведення бізнесу.