Благодійність і некомерційний сектор

Розвиток некомерційного сектора відбувається у складних, чітко регламентованих умовах. Серед факторів, що зумовлюють необхідність якісного супроводу та безпосереднього сприяння, – залучення фінансування, управління фінансами, відповідність вимогам зацікавлених осіб, а також необхідність відстежувати останні зміни нормативно-правової бази.

Нещодавні бурхливі події на сході України  привернули увагу до сфери благодійності. Унаслідок збройного конфлікту тисячі людей були вимушені покинути свої домівки.  Ці події внесли корективи в активність некомерційних організацій, які надають гуманітарну та благодійну допомогу, а також діяльність міжнародних міждержавних організацій (УВКБ ООН, ПРООН, ЮНІСЕФ, МФТЧХ та ЧП, ОБСЄ та ін.).

Серед основних цілей та напрямків діяльності гуманітарних та благодійних проектів, а також спеціальних моніторингових місій ОБСЄ, наступні: надання фінансової та гуманітарної допомоги; підтримка і захист соціально вразливих категорій населення; благодійна допомога з метою стабілізації ситуації; діяльність, що спрямована на врегулювання положення в країні; зміцнення соціальної стабільності; контроль за додержанням прав і свобод дітей, зокрема забезпечення міжнародної допомоги та захисту.

Участь у різноманітних грантових проектах та програмах ЄС між донором та бенефіціаром, а також здійснення процедур внутрішнього контролю та контролю за розподілом і використанням грошових фондів, які були виділені інститутами у межах проектів, допомогли нашій команді експертів набути цінного досвіду.

Вимоги до прозорості та підзвітності поширюються також і на некомерційні організації, які функціонують в галузі наукових розробок, охорони здоров'я, соціального забезпечення, освіти, природоохоронної діяльності, а також надають міграційні, благодійні та соціальні послуги національного і міжнародного рівня.

Глобально інтегрована структура мережі Moore є запорукою всебічного розуміння нашою командою експертів локальних особливостей ведення бізнесу у цій галузі надання послуг. Покладаючись на професіоналізм наших фахівців, Ви можете бути впевненими в отриманні оптимальних рішень як на локальному, так і на міжнародному рівнях.

Реалізовані проекти в галузі некомерційного сектору:

  • аудит багатьох грантових проектів під егідою міжнародних організацій (УВКБ ООН, ПРООН, ЮНІСЕФ, МФТЧХ та ЧП, ОБСЄ та ін.);

  • багатий досвід виконання узгоджених процедур з питань виявлення та оцінки ризиків шахрайства;

  • підготовка звіту про фактичні результати та перевірка витрат грантового контракту з реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Нарощування потенціалу громади м. Маріуполя для підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих жителів, потерпілих в результаті конфлікту».