Туризм і готельне господарство

Успіх підприємств індустрії туризму повністю залежить від їх здатності швидко та ефективно адаптуватися до мінливих потреб клієнтів.  Ви є власником пабу, розкішного курорту або ж керуєте туристичним агентством? Команда компанії Moore готова запропонувати Вам найоптимальніші рішення для розвитку Вашого бізнесу цієї галузі та надати професійні послуги найвищої якості.

Сектор туристичної галузі, що, насамперед, орієнтований на людей, зазнає постійного впливу зовнішніх факторів. Наша команда професіоналів має всебічне розуміння локальної специфіки цього ринка послуг та набула багатого досвіду надання нашим клієнтам комплексних та практичних рекомендацій з питань корпоративного фінансування та управління капіталом.

Такі ключові фактори, як коливання валютних курсів, висока конкуренція, зміни у чинному законодавстві, безперервний процес створення нових секторів ринку та передові технології, можуть суттєво вплинути на розвиток Вашого бізнесу.

Наша компанія має практичний досвід співпраці з визнаними лідерами у сфері туристичного бізнесу. Набуті навички  роботи на світових платформах надання спеціалізованих послуг, а також тісна взаємодія з готелями, туристичними операторами, авіаперевізниками та круїзними компаніями, допомогли нашій компанії поглибити розуміння завдань цієї галузі. Наша команда відстежує тенденції розвитку ринку, а також останні тренди, які можуть допомогти розкрити потенціал Вашого бізнесу.

Туристична індустрія вибаглива та багатогранна: разом з можливостями, які вона відкриває, існує постійна необхідність регулювання виникаючих задач. Команда наших висококваліфікованих фахівців готова запропонувати перспективні та надійні стратегії бізнес-планування, які будуть повністю відповідати вашим індивідуальним потребам.

Наш досвід надання послуг у туристичній галузі:

  • сприяння у процесі придбання туристичного агентства на території України,

  • проведення  процедури DD для локального туроператора.