Нові санкції США та «Групи семи» проти РФ

Нові санкції США та «Групи семи» проти РФ

8 травня відбулася відео зустріч Президента України Володимира Зеленського з лідерами держав «Групи семи» (G7). За результатами зустрічі було впроваджено низку рішень, спрямованих на підтримку України та посилення санкцій проти Росії.

Лідери країн G7 запевнили президента Зеленського у «постійній готовності взяти на себе подальші зобов’язання, щоб допомогти Україні забезпечити її вільне й демократичне майбутнє, щоб Україна могла захистити себе зараз і стримувати майбутні акти агресії».

Відповідно до офіційного повідомлення, опублікованого на сайті Білого дому, Сполучені Штати   запровадили санкції проти трьох найпопулярніших російських телеканалів, які отримували одні з найбільших іноземних прибутків, які йшли у російський бюджет. Крім того, з метою обмежити доходи РФ для фінансування війни проти України та лімітувати ухилення РФ від вже існуючих санкцій, уряд США заборонив американським компаніям та громадянам надавати росіянам бухгалтерські, аудиторські, консультаційні, трастові, організаційні та маркетингові послуги.

На зустрічі всі країни G7 підтримали Сполученні Штати припинити або заборонити імпорт російської нафти, газу та вугілля.

Нові санкції та обмеження набули чинності в неділю, 8 травня.

Нагадаємо, що після брутального вторгнення Росії в Україну Moore Global прийняла рішення розірвати відносини з російськими фірмами-членами мережі, виявляючи у такий спосіб солідарність з Україною та єдність з усім цивілізованим світом.

Крім того, мережа Moore оперативно відреагувала на оголошення від 4-го травня щодо наміру ЄС та уряду Великобританії накласти повну заборону на надання бухгалтерських та консультаційних послуг російським інтересам. Moore запровадила засоби контролю та процедури, щоб гарантувати, що фірми-члени повністю відповідають вимогам, що впроваджені пакетами санкцій ЄС проти Російської Федерації та Білорусі. Керівництво з цього питання постійно оновлюється, щоб захистити репутацію Мережі при оцінці відносин із клієнтами.