Тестування та Quality Assurance (QA)

Багаторічний досвід роботи в комбінації з великою кількістю реалізованих проектів дозволяє нашим експертам надавати консультації зі стратегії забезпечення якості у сфері QA і бізнес-аналітики, а також створити ефективний план тестування програмного забезпечення. Процедури QA спрямовані на забезпечення якості процесу тестування, а також перевірку його відповідності міжнародним стандартам тестування. Аналіз взаємодії менеджменту з IT департаментами вашого бізнесу допоможе визначити місця, які необхідно додатково зміцнити або доопрацювати для досягнення визначених цілей.

Наші послуги:

  • Автоматизоване тестування

Для забезпечення роботи комплексних додатків необхідні комплексні послуги, що гарантують високі стандарти контролю якості.

Автоматичне тестування дає змогу обробляти тисячі тестів за обмежений час без участі людини, що ефективно працює для критичних для продуктивності програм. Високоякісні послуги з тестування програмного забезпечення забезпечують якнайшвидшу підготовку додатків для потенційного користувача.

  • Мануальне тестування

Послуги з мануального забезпечення якості необхідні, коли конкретна задача не може бути автоматизована. Експерти Moore контролюють рівень якості програмного забезпечення, проводячи регулярне тестування інтерфейсу, юзабіліті-тестування, а також імплементуючи екзотичні сценарії. Таким чином, професійні послуги Moore з мануального тестування програмного забезпечення дають кращий результат у короткі терміни.

  • Функціональне тестування

З метою забезпечити відповідність кожної функції додатку певним технічним специфікаціям наші експерти проводять функціональне тестування програмного забезпечення методом black box (чорного ящика). Такий тип тестування чорного ящика може бути виконано ручним способом або за допомогою автоматизованого програмного забезпечення, зокрема й надання вхідних даних та перевірку того, що вихідні дані відповідають очікуваним результатам.