Розробка програмного забезпечення

Команда Moore допомагає вашому бізнесу в розробці програмного рішення від концепту до чинного продукту, включно з мобільними додатками і автоматизацією управління підприємством.
З огляду на можливості існуючого бізнесу, розробляються і впроваджуються конкурентоспроможні рішення згідно з потребами кінцевого споживача.

Види робіт з розробки програмного забезпечення:

  • Mobile & Web Development

Професійний підхід до розробки back-end, front-end і мобільних додатків забезпечує вибір кращих і найсучасніших технологій для вашого проєкту, чи то його концепт, чи то підтримка і відстеження результатів роботи продукту.

  • UI/UX Design

Наші фахівці в User Experience і дизайні інтерфейсу працюють над прототипуванням, аналізом конкурентів та вивченням потенційних користувачів продукту. У такий спосіб, бізнес-цілі клієнта погоджуються з потенційним користувачем системи за допомогою регулярних тестів і досліджень.

  • Quality Assurance

QA інженери в Moore фокусуються на поліпшенні процесів та тестуванні продукту, щоб постачати вашому потенційному користувачу першокласний і якісний продукт. Бізнес клієнта виходить на новий рівень завдяки сучасним технологіям і стандартам якості в розробці програмного забезпечення.

  • Project Management

Проєктні менеджери Moore допоможуть досягти кращого результату і реалізувати всі завдання у строк, використовуючи гнучкі підходи до управління проєктів, а також наступний комплекс інструментів: збір вимог і обговорення їх з клієнтом, визначення якості результатів, оцінка ресурсів і термінів, підготовка бізнес-кейсів, управління і мотивація команди проєкту, управління ризиками, бюджетом та підтримання зв'язку для вирішення поставлених завдань.

  • Artificial Intelligence & Big Data

Використовуючи всі можливості AI і актуальні технології, ефективно впроваджується машинне навчання в бізнесі для прийняття обґрунтованих та об'єктивних рішень на підставі зібраних даних існуючих бізнес процесів.

Готові рішення розробляються з використанням аналітики і голосових помічників на основі штучного інтелекту та чат-ботів.