Search for news

Новини

...
«Податок на Google» з новим Законом про оподаткування електронних послуг від нерезидентів

Третього червня Верховною Радою України прийнято Закон про скасування податку на репатріацію з доходів від реклами. Водночас Законом впроваджується спрощена процедура реєстрації та сплати податку на додану вартість на послуги у сфері електронної комерції в Україні.

...
Команда Moore отримала статус акредитованого роботодавця АССА!

Раді повідомити, що «Аудиторська фірма «Моор Стівенс» успішно отримала статус акредитованого роботодавця АССА за напрямком професійного розвитку, доєднавшись до ексклюзивної групи роботодавців, які підтримують членів АССА.

...
Застосунок Moore Global

Залишайтесь в курсі останніх новин, надихайтесь ідейним лідерством та отримуйте швидкий доступ до глобальної директорії Moore

...
Ознайомтесь з експертною думкою наших міжнародних партнерів

З поширенням Коронавірусу (COVID-19) ІТ процеси на підприємствах змінились, зокрема у зв’язку з переходом більшості працівників на віддалений режим роботи з дому. Така тенденція наразі набирає дедалі масштабніших обертів. Перехід від надійного ІТ корпоративного оточення до мереж домашнього чи загального користування ставить в пріоритет актуальність питання ризиків, пов’язаних з ІТ безпекою.

...
Трансфертне ціноутворення: Огляд останніх європейських тенденцій

Останніми роками спостерігається прискорення темпів глобалізації та супутнього зростання транскордонного бізнесу. До того ж зростає інтенсивність суперництва між міжнародними мультинаціональними компаніями.

...
Відкриття ринку землі з новим Законом про обіг сільськогосподарських земель. Що потрібно знати?

30 березня 2020 року Верховною Радою України було прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення», що набере чинності з 1 липня 2021 року.

...
Карантин для податків

З метою протидії пандемії коронавірусу на території України було прийнято низку законів, з якими варто ознайомитись кожному підприємцю.

...
СПАЛАХ КОРОНАВІРУСУ – ОЦІНЮЄМО НАСЛІДКИ

Всі експерти, які залучені до підготовки фінансової звітності, мають відповідально оцінити вплив Коронавірусу (COVID-19) на проміжну та річну фінансову звітність.

...
Вплив Коронавірусу на світовий бізнес

Дізнайтесь про ключові аспекти впливу Коронавірусу на міжнародну економіку та бізнес.

...
Інсайт подій від нашого експерта з питань кібербезпеки

Найгучніша хакерська атака 2020 - вчимося на досвіді та робимо висновки.